Spryskiwacze ogrodnicze

25 Views Comment Off

Marolex – firma istniejąca już dwadzieścia lat, specjalizuje się w produkcji opryskiwaczy i spryskiwaczy ogrodniczych ciśnieniowych i ręcznych o różnych pojemnościach, zastosowaniach i zaawansowaniu technicznym. Wytwarzamy również szeroką gamę wyposażenia do tychże produktów.

Sukces naszych spryskiwacze zawdzięczamy niewątpliwie zastosowanym przy ich produkcji technologiom i ostremu reżimowi przy wielopoziomowej kontroli jakości.

Wyprzedzamy konkurencję dzięki takim innowacjom, jak lanca z systemem zabezpieczającym dostawanie się do niej zanieczyszczeń (APS- system), czy bezotworowa konstrukcja zbiornika (seria opryskiwaczy plecakowych Titan).

Udzielamy 5-letniej gwarancji na wszyskie zbiorniki ciśnieniowe, wykonane ze specjalnych przewidzianych do tych celów, wytrzymałych i odpornych tworzych kopolimerowych.

Dla zastosowań domowych polecamy spryskiwacze z serii Mini:

Spryskiwacze Mini-500 i Mini-1000 to urządzenia o pojemności 500 i 1000 ml służące do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach.

Spryskiwacze ogrodnicze
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

About the author

Archiwa