Blaty Granitowe

109 Views Comment Off

Jak spod dłuta rzeźbiarza – granit w kuchni

Wśród milionów pomysłów na to, jak sprawić, by nasza kuchnia wyglądała wspaniale, zawsze była czysta i elegancka, a także funkcjonalna i przytulna, mieliśmy już wszystko: dużo bieli, dużo światła, skompresowane szafki, wyspy kuchenne, aneksy, szafki z drewna, z ratanu, ekologiczne palniki…
Warto na moment zamknąć oczy. Zobaczyć przed nimi granit: jego piękne barwy, które przechodzą z jednej w drugą jak farby na wodzie, jego chłód i elegancję. Dlaczego nie spróbować w swojej nowoczesnej kuchni czegoś takiego jak blaty granitowe?
W przeciwieństwie do typowych blatów, blaty granitowe zachwycają już na pierwszy rzut oka: jeśli wybierzemy odpowiedni kamień, przy zmywaniu może nam się aż zakręcić w głowie od jaśniejszych i ciemniejszych smug, jakby zatopionych w granicie. Nie potrzeba będzie żadnych dodatkowych dekoracji, sam kamień spełnia funkcję dekoracyjną absolutnie wystarczająco.
Co więcej, blat taki łatwo umyć z zacieków czy efektów gotowania – wystarczy przetrzeć szmatką, a blaty granitowe już są czyste!

Blaty Granitowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Archiwa