Białe listwy przypodłogowe

22 Views Comment Off

Jak wybrać listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe są szybkim i estetycznym sposobem na wykończenie podłogi. Ich kolor i wielkość ma znaczenie, ponieważ w dość znaczący sposób zmieniają wystrój i charakter wnętrza.
Najpopularniejszym rozwiązaniem jest wybór listew w kolorze dopasowanym do desek podłogowych czy paneli. To bezpieczny i dobry wybór. Innym, równie popularnym wyjściem jest zakup listew w kolorze ścian. Takie rozwiązanie jest również dobre, o ile nie planujemy niebawem zmieniać koloru wnętrza. Innym sposobem może być wybór listew w kolorze wzorów na ścianie, jeśli takowe posiadamy, lub w kolorze mebli czy drzwi.
Aktualnie bardzo częstym wyborem projektantów wnętrz są białe listwy przypodłogowe. Są klasyczne i pasują do wszystkiego. Nadają wnętrzom bardzo modny, skandynawski klimat. Kojarzą się z czystością i porządkiem, rozjaśniają wnętrze. Szerokie, białe listwy mogą nadać bardzo ciekawego charakteru pomieszczeniom, zwłaszcza w połączeniu z tak modną ostatnio szarością. Jeśli wolimy klasyczne rozwiązania wybierzmy cienkie listwy, szerokości około 4-6 cm.

Białe listwy przypodłogowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Archiwa